חדר בריחה – הסודות של דה’ וינצ’י

June 09 2017

חדרי בריחה הם הבילוי החדש החם בישראל. חדרי בריחה צצים כפטריות אחר הגשם, ואצל אנשים רבים בילוי סוחף בחדר בריחה הוא בילוי שהם לא מוותרים עליו בעד שום הון שבעולם, כי אין כמו בילוי מעורר ומלא אדרנלין כמו חדרי הבריחה של היום . יש מי שבא לבלות בחדר בריחה עם המשפחה, יש מי שבא עם החברים, ויש גם אירועי גיבוש או אירועי יום הולדת בחדרי בריחה.

ישראל משופעת היום בלא מעט חדרי בריחה מסוגים שונים, יש חדרי בריחה המתאימים למשפחות וילדים, ויש כאלו שהם מפחידים ומאתגרים ורמת הקושי שלהם מתאימה רק למבוגרים מעל גיל 18. אחד מחדרי הבריחה המובילים באזור ראשון לציון נקרא "סודות דה וינצי" ונמצא ברח' משה בקר 15 באזה"ת הישן בראשל"צ, כשמסביבו שפע של מסעדות נחשבות ואיכותיות.

"סודות דה וינצ'י" הוא חדר בריחה מרתק ומלהיב, המתאים למשפחות, ימי הולדת, חברים, ימי גיבוש, ארגונים וחברות. במתחם עצמו ניתן למצוא 2 חדרי בריחה זהים , היכולים להכיל עד 24 איש. חדרי הבריחה עצמם משלבים רמת עיצוב גבוהה עם טכנולוגיה , וכך הם מאפשרים לקהל המשתתפים לעבוד כצוות, להיות יצירתיים, ולהפעיל את כל חמשת החושים. החוויה בחדרי הבריחה הללו היא סוחפת מרתקת ומרגשת, וגורמת לכל אחד לחוש כאילו הוא בתוך פנטזיה אמיתית המספרת את סיפורו של מוזיאון לאונרדו דה וינצ'י.

אז מי מכם שמחפש חדר בריחה שבו יהנה מחוויה שתעורר את כל חושיו ותזרים לא את כל האדרנלין בגופו, מומלץ לו להגיע אל חדרי הבריחה "סודות דה וינצ'י" שבאזור התעשיה הישן שבראשל"צ.