אז… מה אתם אומרים?

ספרו לנו על החוויה שלכם >>

השאירו תגובהפעם ראשונה שכותבת ביקורת,
היינו זוג. זה החדר החמישי שלנו (אבל אנחנו בוחרים את החדרים שאנחנו עושים בקפידה, אז היינו עד היום בחדרים מוצלחים מאד!) והחדר הזה שונה, זה לא חדר בריחה קלאסי, אז מי שמחפש פיזיות, אקשן וצייד מפתחות – אין את זה כאן. מה כן יש? חידות מעולות שמצריכות מחשבה ויצירתיות. כיף כיף כיף!
החדר עשוי בקפידה, ממש השקיעו שם מחשבה ועבודה בתפאורה שיוצרת אווירה נהדרת.
חדר ליניארי, חידות מעולות שמצריכות לצאת קצת מהקופסא.
אז אוהבי החידות: רוצו!

ליטל אלקלעי

אין לי הרבה ניסיון בחדרי בריחה אבל לפני חודש חבר שלי ואני היינו בסודות דה וינצ׳י בראשון, נהנינו מכל רגע. החידות היו מאתגרות אך מלאות הגיון בצורה מעוררת התפעלות. השירות היה אדיב בצורה בלתי רגילה, הקדמנו בחצי שעה כי לא תכננו זמנים נכון והסכימו לקבל אותנו לפני הזמן. כשיצאנו מהחדר נשארנו עוד חצי שעה עם אדי הבעלים שהיה מקסים וגם נכנס איתנו שוב לחדר לשמוע על דברים קטנים שהמלצנו לו לשנות כדי שיהיו ברורים יותר והוא באמת הקשיב ואמר שישנה. העיצוב של המקום נעשה בטוב טעם והאווירה שם פשוט מקסימה. שעה של הנאה צרופה, מאוד מומלץ!

שירי לבני

גילוי נאות מפעיל בחדר בריחה אחר.
לפני שנייה יצאנו #חדרבריחה_סודותדהוינצי בראשון לציון. חדר ממש מושקע בתפאורה, חידות קשות אבל גאוניות. היינו זוג, יצאנו תוך שעה. ממליץ לכולם מי שמחפש חידות קשות.

ויטלי קנייאזב

חדר מעולם אחר..חידתי, מפתיע ומושקע.. היינו זוג מנוסים ונהנו כל כך זה משהו אחר לא ציד מפתחות וחידות מעולות ברמה אחרת… מי שאוהב לחשוב ופחות לחפש לכו על זה… תהנו

מורן אפריים

החדר היה מאתגר ומעניין. נהיננו מאד עם הילדים.
חוויה משפחתית מגבשת, מאתגרת ומעניינת – מומלץ!

נועה לידיה סבג

חדר מאתגר והבחור שהסביר לנו היה מקסים , אדיב ושירותי. מקום יפה ונקי. מומלץ !

קארין בידרמן